Tarihçemiz

Şirketimiz 2002 yılında İstanbul’un en büyük sanayii sitesinde kurulmuştur. Tesisimizde deneyimli çalışanlarımızile kurulduğu yıllarda günlük 10 ton, aylık 300 ton olan üretim kapasitesini 2003 yılında yapmış olduğu teknolojik yatırımlar, makine ve ekipmanların desteği ve piyasadaki kararlılığı ile günlük üretim kapasitesini 30 tona, aylık üretim kapasitesini 900 tona çıkarmayı başarmış bir kuruluştur.

Misyonumuz

AHC BOYA prensipli, dürüst, kaliteli çalışmayı kendine hedef seçmiş yapısıyla firmamız şimdiye kadar sektörün ve piyasanın geçici kuruluşu olmaktan ziyade markalamış, kurumsal alanda ilerleyen, işine sıkı şekilde sarılan, yaptıklarının her zaman arkasında yer alan anlayışla ve idari yapısıyla sektörde kalıcı olduğunu ispatlamıştır.

Vizyonumuz

AHC BOYA üretmiş olduğu tüm ürünlerde TSE standartlarını yakalamış ve belgelendirmek sureti ile birçok kuruluşa da örnek teşkil etmekten dolayı gurur duymaktadır. Bir çok ülkeye yaptığı ihracatları ve yurt içi yurt dışı fuarlarda ülkemiz sektörünün temsilcisi olmaktan kıvanç duymamız, ülke ekonomisine yaptığı katkılardan dolayı devletimizin takdirini almış olmaktan da ayrıca övünmekteyiz.

AHC BOYA’nın üretmiş olduğu İnşaat Boyaları, Sentetik Boyalar, Sanayi Boyaları, Selülozik Boyalar, Epoxy Boyalar, Yol Çizgi Boyaları, Tinerler, Özel Amaçlı Boyalar, Özel Amaçlı zemin kaplama maddeleri ile her türlü boya ve yardımcı ürünleri ile teknolojik gelişmelerini de takip etmekte, istenilen özel amaçlı tüm ürünleri üretme kapasitesi ile sektöründe gelişmektedir.

AHC BOYA dürüstlük ve kaliteden ödün vermeden her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutan anlayışı bir defalık hizmet yerine devamlılığı sağlamak amacı ile siz değerli müşterimizin her zaman yanında olduğumuzu belirtir çalışmalarımızın sürekliliği açısından tüm görüş, öneri ve şikayetlerinize açık olduğumuzu belirtiriz.

Çalışmalarınızda başarılar temenni eder, sizinle çalışmaktan ve hizmet etmekten onur duyacağımızı belirtmek isteriz.